Nasza hurtownia AT Truck oferuje pełen asortyment zapasowych części samochodowych najlepszych producentów dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Ponad 15 lat temu z miłości do motoryzacji otworzyliśmy mały sklep z częściami samochodowymi. Dzięki ciężkiej pracy, doskonałej obsłudze klienta, jaki i asortymentowi najwyższej jakości, obecnie możemy się pochwalić mianem jednego z najlepszych sklepów motoryzacyjnych w kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale rozwijamy nasza bazę produktową, oferując zarówno oryginalne części, jak i ich zamienniki w niższych cenach. Na bieżąco śledzimy również wiadomości motoryzacyjne, więc w AT Truck znajdziesz także nowości rynkowe do najpopularniejszych marek aut dostawczych, TIR-ów, naczep i osi.

Asortyment najwyższej jakości

Od początku działania firmy współpracujemy z najlepszymi producentami, importerami i dystrybutorami części na rynku europejskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doborze części jesteśmy w stanie zapewnić fachową wiedzę i szybką realizację zamówień. Prowadzimy elastyczną politykę współpracy tak, aby jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W naszym magazynie znajduje się ponad 6500 produktów, z których większość stanowią części do tirów, autobusów, samochodów ciężarowych i dostawczych, naczep oraz części do osi. W ofercie AT Truck znajduje się również szeroki wybór m.in. oświetlenia, lusterek, zabezpieczeń ładunków, chemii oraz akcesoriów do samochodów ciężarowych.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, który zlokalizowany jest niedaleko Portu Radomsko przy trasie A1 Warszawa – Katowice.